Close

انواع لیزرتگ

 

انواع لیزرتگ

 

لیزرتگ نظامی

مدت زمان اندکی در مقایسه با عمر لیزرتگ می گذرد که لیزرتگ علاوه بر استفاده های نظامی مخاطبان عمومی نیز پیدا کرده و تکنولوژی آن از انحصار ارتش ها خارج شده است. بنیان و اساس الکترونیکی بودن لیزرتگ ویژگی منحصربفرد آن است، چراکه میتوان به راحتی اکثر تجهیزات نظامی را از کلت گرفته تا تانک و خمپاره انداز شبیه سازی الکترونیکی نمود و در تمرین و مانورهای نظامی مورد استفاده قرار داد. امروزه نیز با توجه به وجود انواع گزینه های مختلف برای ارتش های پیشرفته جهت آموزش و تمرین نیروها، کماکان لیزرتگ جایگاهی ویژه در تمرینات روزمره نظامیان دارد.

لیزرتگ تفریحی

این سبک از بازی مخاطبان بسیاری مخصوصا در بین خانواده ها دارد، بطوری که سالن های لیزرتگ یکی از گزینه های پیش روی خانواده ها جهت گذران اوقات دور هم بودن و انجام تفریح و تجربه ای جدید به شمار می رود. عدم وجود محدودیت سنی و بی خطر بودن این تفریح مدرن در کنار سایر جذابیت ها و هیجانات آن عامل اصلی بوجود آمدن جایگاه ویژه لیزرتگ در میان خانواده ها می باشد. با پای گذاشتن در سالن لیزرتگ آدرنالین بدن شروع به ترشح می کند! و حال و هوای یک رقابت شیرین همگام با حضور در مکانی منحصربفرد تجربه ای را رقم میزند که قطعا از یاد کسی پاک نخواهد شد.

لیزرتگ ورزشی

لیزرتگ مانند بسیاری از ورزش های دیگر بغیر از سبک تفریحی آن قابلیت تبدیل شدن به یک ورزش حرفه ای را دارد. جالب است بدانید که لیزرتگ بعلت هیجانات و فعالیت بالای بدنی آن یکی از ده ورزش برتر هوازی از نظر کالری سوز بودن محسوب می گردد. امکان تیراندازی با انواع مختلف اسلحه های لیزری به اهداف متحرک، اجرای انواع ماموریت ها و سناریو های بازی و نیز ایمن بودن این ورزش از جمله عوامل مهم در انتخاب آن توسط ورزشکاران حرفه ای و علاقه مندان بیشمار به تیراندازی در سراسر دنیا بشمار می آید.