Close

سرمایه‌ گذاری

 
سرمایه گذاری در لیزرتگ

سرمایه‌ گذاری در خدمات تفریحی بهترین گزینه

با توجه به شرایط اقتصادی کنونی صاحبان سرمایه و همچنین علاقه مندان به سرمایه گذاری به دنبال بهترین گزینه حاضر برای سرمایه گذاری هستند. و این خود از مهمترین درگیری‌های ذهنی آن‌ها می باشد.
گروهی بر این باور هستند که صنعت و برخی می گویند که یکی از گزینه‌های مناسب بخش خدمات است و با توجه به گسترش و بروزرسانی در صنعت تفریحات و سرگرمی و همچنین پیشرفت روز افزون در تکنولوژی این سرگرمی‌ها می‌تواند بستر بکر و مناسبی برای صاحبان سرمایه باشد. همینطور که می‌دانید در حال حاضر صنعت تفریحات و سرگرمی در کشور یکی از ضعیف‌ترین صنعت‌ها می‌باشد که نیاز به سرمایه گذاری در سوژه‌های مختلف را بیشتر از پیش نمایان می‌کند.
این درحالی است که سالن‌های تفریحی و ورزشی به نوعی خدمات‌رسانی می‌کنند که ناخودآگاه مسافران و گردشگران را برای گذراندن یک دوره کوتاه از روز به خود مشغول کند و برای باقی روز آنها را به حلقه بعدی مثل رستوران‌ها، مراکز خرید و … راهنمایی می‌کند و به این ترتیب زنجیره‌ای از ارزش افزوده در یک مجموعه ایجاد خواهد شد.

 

سرمایه گذاری در لیزرتگ چگونه است؟

امروزه حوزه تفریحات از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. لیزرتگ و آرچری تگ به عنوان یکی از گزینه‌های جذاب پیش رو در سال‌های اخیر توجه بسیاری از سرمایه گذاران داخلی را به خود جلب کرده است. موفقیت مالی در لیزرتگ با توجه به هزینه‌های جاری بسیار پایین در مقایسه با رقبای هم خانواده خود (پینت بال و ایرسافت) و نیز پویایی و قابلیت بروزرسانی مداوم آن که علاقه مندان را می‌تواند در طول سالیان متوالی در کنار خود نگه دارد به راحتی امکان پذیر می‌باشد.
تنوع خیره کننده تجهیزات و ادوات جانبی بازی، امکان تجربه یک بازی به صورت گروهی از دوستان یا خانواده بدون محدودیت سنی، تمرین کار گروهی و امکان تجربه یک ورزش – تفریح کالری سوز و مهیج در کنار سایر مزایای منحصربفرد لیزرتگ از جمله دلایل محبوبیت این فعالیت مهیج در میان طیف وسیعی از افراد جامعه محسوب می‌گردد.
با وجود تمامی نکات مطرح شده که سرمایه گذاری لیزرتگ و آرچری تگ را جذاب می‌نماید، باید به چند نکته کلیدی دقت نمود تا سرمایه گذاری مطمئنی در طی مدت زمان برنامه‌ریزی شده داشته باشیم. پلن تبلیغاتی هدفمند در کنار کیفیت بالای تجهیزات بازی و خدمات پس از فروش بروز، دکوراسیون شیک و طراحی محیط بازی سناریو پذیر از جمله نکات مهم محسوب می‌گردند که فرد سرمایه گذار می‌بایست پیش بینی‌های دقیقی نسبت به هر یک از عناوین یاد شده داشته باشد.

خوشبختانه طی سالیان اخیر بنگاه های اقتصادی مختلفی در این حیطه اقدام به سرمایه گذاری های کلان نموده اند که برآیند آن ها تجربه ای ارزشمند در کنار محصولات با کیفیت موجود محسوب می گردد. شرکت پادمان پردیس آریو با چندین سال تجربه موفق و حضور خوشنام در این عرصه امروزه مجری و ارائه دهنده طیف وسیعی از محصولات تفریحی و سرگرمی در ایران از جمله لیزرتگ، آرچری تگ، فوتبال حبابی و راه اندازی لیزرماز و اتاق معما است که کارشناسان خبره ما در کلیه مراحل مشاوره، اجرا و بهره برداری اماکن تفریحی – ورزشی در کنار شما سرمایه گذاران گرامی خواهند بود.

با سرمایه ای متناسب و سود بالا در حوزه جدید تفریحات و سرگرمی قدم بردارید و از موفقیت های مالی آن در یک بازه زمانی قابل قبول بهره مند گردید. عملا سرمایه ای که شما درگیر لیزرتگ می نمایید در بازه زمانی کوتاهی بازگشته و در سالیان آتی میتوانید برای بهره مندی از سود سرمایه خود برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. بطور کلی میزان سرمایه گذاری در یک باشگاه لیزرتگ و آرچری تگ تابعی است از نوع و متراژ بنا، نحوه انجام دکوراسیون بسته به میزان لوکس بودن فضا، کیفیت و کمیت تجهیزات بازی، بودجه تبلیغاتی و احیانا هزینه اجاره بها ملک مورد نظر شما.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناس ارشد بازرگانی ( 09125607714 – 09122685593 ) تماس حاصل فرمایید.